Kariéra


Obecné informace

Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na výrobě měřících přístrojů, která má v blanenském regionu dlouholetou tradici. Nabízíme klidné a čisté pracovní prostředí v centru Blanska, 5 týdnů dovolené, závodní stravování přímo v budově firmy s výběrem z 6 jídel. Pracujeme pouze na ranní směnu. Práce je vhodná i pro absolventy, vše vás naučíme.

Aktuálně hledáme pracovníky na tyto pozice:

• Dělník/ce v elektrovýrobě
• Technolog/ koordinátor výroby
 

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail fibu@gmw.cz

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely posouzení možného přijetí do zaměstnání ve společnosti GMW - měřící technika, s.r.o. a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost GMW - měřící technika s.r.o. se sídlem Hybešova 53, Blansko, 678 01, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely výběrového řízení / náboru a náborových akcí v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. b) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu do skončení výběrového řízení. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely výběrového řízení nadále zpracovávány a nebudeme Vás kontaktovat ohledně náboru a náborových akcí.

Výpis pozic

Dělník/ce
v elektrovýrobě

Nabízíme: zázemí stabilní a zavedené společnosti, klidné a čisté pracovní prostředí, práci na plný úvazek (40 h týdně), pouze ranní směny (6.00 – 14.30), 5 týdnů dovolené, zá..

Technolog/koordinátor výroby

Nabízíme: zázemí stabilní a zavedené společnosti, klidné a čisté pracovní prostředí, práci na plný úvazek (40 h týdně), pružnou pracovní dobu (6.00 – 17.00), 5 týdnů dovolené,..